top of page
Parallel Lines

apie mus

APRANGOS KODĄ sukūrėme norintiems atrasti savo šventinį, darbinį ar kasdienį stilių greitai ir užtikrintai: be daugybės apsilankymų skirtingose parduotuvėse, bet su pasitikėjimu, kad kokybiška apranga atkeliaus iš patikimų rankų. Esame šeimos verslas, kuriam rūpi audinių kokybė ir naujausios mados tendencijos. Dirbame tam, kad mūsų parduotuvėse rastumėte kostiumą, kuris papuoš ir tarnaus ilgą laiką. 

Kodėl APRANGOS KODAS?

rud.dvig.liem.6.jpg

Asmeninis dėmesys

Kostiumai vyrus lydi įsimintiniausiais gyvenimo momentais. Norime, kad šventėje, darbe ar laisvalaikiu ne tik atrodytumėte, bet ir jaustumėtės puikiai. Todėl konsultuojame ir padedame išsirinkti aprangos derinius, kurie svarbiomis progomis leidžia išlikti savimi. 

Abejingų nepaliekanti kokybė

Mūsų kostiumus iš itališkų audinių siuva patyrę meistrai. Savo asortimentą formuojame taip, kad kiekvienas vyras rastų modelį, idealiai tinkantį kūno formoms, ir stilių, padedantį jaustis ypatingai.

dvi.žal.5.jpg
rud.plon.lin.6.jpg

Nepriekaištingas įvaizdis kiekvienam

Kokybiškas kostiumas vestuvėms, darbo susitikimams ar kitoms progoms nepalieka abejingų. Elegantiškam įvaizdžiui kurti siūlome klasikinius APRANGOS KODO kostiumų modelius. Norintiems pabrėžti charakterį – ryškius ir drąsius derinius. Jei savo stiliaus vis dar ieškote, išsirinkti padės mūsų komanda. 

Stilius,  kuris žavi daugelį

APRANGOS KODO kostiumais jau puošėsi žinomi Lietuvos vyrai: Vaidas Baumila, Justinas Jarutis, Artūras Swan, Vidas Bareikis, Naglis Bierancas, Mantas Bartuševičius ir kiti. Mūsų aprangą taip pat išvysite televizorių ekranuose. Bendraujame su televizijos projektais, tokiais kaip „X-faktorius“, „Lietuvos balsas“, „Lietuvos Talentai“, „Galvok“, „Kakadu“, „Vido video“, „Šokių revoliucija“, „Didysis šou burbulas“ ir kiti.

šv.mėl.linij.5.jpg

Vyriški kostiumai, smokingai, marškiniai – visos vyrų stiliaus detalės APRANGOS KODO parduotuvėje Vilniuje

bottom of page